График на зала за Уелнес класове

Понеделник (26/07)

  • Pilates & choreography

    -

    Петя

  • Kangoo Jumps

    -

    Ваня Илиева

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони-от 02.08

  • Табата

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Stretching & Pilates

    -

    Алиса

Вторник (27/07)

  • Спининг

    -

    Петя

  • Комбинирана Гимнастика

    -

    Наталия

  • Functional Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия от септември

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани

  • Body Workout

    -

    Емануела

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Tae bo

    -

    Лидия

  • Wondertraining

    -

    Алиса

Сряда (28/07)

  • Kangoo Jumps

    -

    Ваня Илиева

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони-от 02.08

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани

  • Group Cycling

    -

    Ани

Четвъртък (29/07)

  • Functional Step

    -

    Емануела

  • Functional Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия-от септември

  • Pilates Relief

    -

    Ани

  • Body Workout

    -

    Емануела

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Tae bo

    -

    Лидия

  • Wondertraining

    -

    Алиса

Петък (30/07)

  • Pilates & choreography

    -

    Петя

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Cyclex

    -

    Ани

  • Stretching & Pilates

    -

    Алиса

Събота (31/07)

  • Step Body Work

    -

    Емануела

  • Group Cycling за начинаещи

    -

    Мери

  • Pilates Relief

    -

    Ани-от 11.09

  • Спининг

    -

    Иво

  • Fat burning Yoga

    -

    Бистра

  • Kangoo Power

    -

    Мая

Неделя (01/08)

  • Step Workout

    -

    Веси от 08.08

  • Табата

    -

    Веси от 08.08

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Спининг

    -

    Иво

  • Fat burning Yoga

    -

    Бистра

OFF

  • НЯМА КЛАСОВЕ

    -

  • НЯМА КЛАСОВЕ

    -

  • Спининг

    -

    Петя

  • Pilates & Strong

    -

    Петя

  • Комбинирана Гимнастика

    -

    Наталия

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Step Body Work

    -

    Емануела

  • Tae bo

    -

    Лидия

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

Този сайт използва бисквитки, за да персонализира съдържанието за Вас.