# Зала за КЛАСОВЕ

Галерия

Запознайте се с нашите инструктори

Алекс

Ани Миланова

Ани Станчева

Веси

Влади

Иво

Лидия

Мая

Петя

Руми

Повече информация за нашите класове:

Седмичен график

Уважаеми клиенти,
бихме искали да Ви предупредим, че сме въвели някои допълнителни правила според изискванията на РЗИ, чието спазване е абсолютно задължително с оглед на Вашата и на другите безопасност:

  1. Използването на дезинфектант за ръце ПРЕДИ и СЛЕД влизане в залите за тренировки е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
  2. Ползването на ЛИЧНА кърпа във всички зали е абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Aко не носите кърпа, няма да бъдете допуснати в залите. Същото важи и за кърпите за баня.
  3. Молим Ви – носете ЧИСТИ спортни обувки!
  4. За да посещавате залите за групови тренировки, ще трябва да направите предварителна резервация.
  5. Неспазването на установените правила ще ни принуди да преустановим Вашето посещение при нас без да възстановим материалната му стойност и ще ограничим перманентно достъпа Ви до клуба.
  6. Моля, носете лични предпазни средства!

Понеделник (23/05)

  • Kangoo Dance

    -

  • Functional Training

    -

  • Pilates & Choreography

    -

    Петя (НЕ СЕ ПРОВЕЖДА)

  • Functional Training

    -

    Руми

  • Yoga

    -

    Ани М.

  • Zumba

    -

    Ники (ПО ЗАМЕСТВАНЕ)

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Group Cycling

    -

    Ани Ст.

Вторник (24/05)

  • Комбинирана гимнастика

    -

    Алекс

  • Спининг

    -

    Петя

  • Yogalates

    -

    Руми

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани Ст.

  • Tabata

    -

    Алекс

  • Group Cycling

    -

    Ани Ст.

  • Tae-bo

    -

    Лидия

Сряда (25/05)

  • Pilates & Strong

    -

    Петя

  • Tabata

    -

    Алекс

  • Yoga

    -

    Ани М.

  • Zumba

    -

    Ники (ПО ЗАМЕСТВАНЕ)

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани Ст.

  • Group Cycling

    -

    Ани Ст.

Четвъртък (26/05)

  • Комбинирана гимнастика

    -

    Алекс

  • Спининг

    -

    Петя

  • Yogalates

    -

    Руми

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Pilates Relief

    -

    Ани Ст.

  • Tabata

    -

    Алекс

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Tae-bo

    -

    Лидия

Петък (27/05)

  • Pilates & Choreography

    -

    Петя

  • Functional Training

    -

    Руми

  • Yoga

    -

    Ани М.

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Cyclex

    -

    Ани Ст.

Събота (28/05)

  • Group Cycling за начинаещи

    -

    Ани Ст.

  • Pilates Relief

    -

    Ани Ст.

  • Functional Training

    -

    Руми

  • Спининг

    -

    Иво (НЕ СЕ ПРОВЕЖДА)

  • Kangoo Power

    -

    Мая

Неделя (29/05)

  • Step Workout

    -

    Веси

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Спининг

    -

    Иво (НЕ СЕ ПРОВЕЖДА)

  • Tae-bo

    -

    Лидия

OFF

  • НЯМА НАЛИЧНИ КЛАСОВЕ

    -