# Зала за КЛАСОВЕ

Галерия

Запознайте се с нашите инструктори

Алиса

Ани

Бистра

Веси

Ема

Лидия

Мая

Петя

Иво

Тони

Повече информация за нашите класове:

Седмичен график

Уважаеми клиенти,
бихме искали да Ви предупредим, че сме въвели някои допълнителни правила според изискванията на РЗИ, чието спазване е абсолютно задължително с оглед на Вашата и на другите безопасност:

  1. Използването на дезинфектант за ръце ПРЕДИ и СЛЕД влизане в залите за тренировки е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
  2. Ползването на ЛИЧНА кърпа във всички зали е абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Aко не носите кърпа, няма да бъдете допуснати в залите. Същото важи и за кърпите за баня.
  3. Молим Ви – носете ЧИСТИ спортни обувки!
  4. За да посещавате залите за групови тренировки и Skillbox, ще трябва да направите предварителна резервация.
  5. Неспазването на установените правила ще ни принуди да преустановим Вашето посещение при нас без да възстановим материалната му стойност и ще ограничим перманентно достъпа Ви до клуба.
  6. Моля, носете лични предпазни средства!

* Класовете по Kangoo Jumps и Group Cycling са с предварително записване

Понеделник (27/09)

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

  • Табата

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Group Cycling

    -

    Ани

Вторник (28/09)

  • Спининг

    -

    Петя

  • Functional Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани

  • Hiit

    -

    Емануела

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Tae bo

    -

    Лидия

Сряда (29/09)

  • Pilates & Strong

    -

    Петя

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Pilates Body Shape

    -

    Ани

  • Group Cycling

    -

    Ани

Четвъртък (30/09)

  • Спининг

    -

    Петя

  • Functional Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Pilates Relief

    -

    Ани

  • Hiit

    -

    Емануела

  • Group Cycling

    -

    Ани

  • Tae bo

    -

    Лидия

  • Wondertraining

    -

    Алиса

Петък (01/10)

  • Pilates & choreography

    -

    Петя

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Power Step

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Cyclex

    -

    Ани

  • Stretching & Pilates

    -

    Мими

Събота (02/10)

  • Step Body Work

    -

    Емануела

  • Group Cycling за начинаещи

    -

    Ани

  • Pilates Relief

    -

    Ани

  • Спининг

    -

    Иво

  • Fat burning Yoga

    -

    Бистра

  • Kangoo Power

    -

    Мая

Неделя (03/10)

  • Step Workout

    -

    Веси

  • Табата

    -

    Веси

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Спининг

    -

    Иво

  • Fat burning Yoga

    -

    Бистра

  • Tae bo

    -

    Лидия

OFF

  • НЯМА КЛАСОВЕ

    -

  • Kangoo Dance

    -

  • НЯМА КЛАСОВЕ

    -

  • Kangoo Jumps

    -

  • Pilates & choreography

    -

    Петя

  • Aerobics Body Sculpting

    -

    Наталия

  • Aerobics Body Sculpting

    -

    Наталия

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Kangoo Power

    -

    Мая

  • Kangoo Jumps

    -

    Ваня Илиева-от септември

  • Kangoo Jumps

    -

    Ваня Илиева-от септември

  • Step Body Work

    -

    Емануела

  • Kangoo Dance

    -

    Лидия

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

  • Изправителна гимнастика за деца

    -

    Тони

  • Stretching & Pilates

    -

    Алиса

  • Wondertraining

    -

    Мими